Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na sprzedaż Kamyk - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Magazyn klimatyzowany Hutki

Hutki(Kamyk + 25 km)

2 000 000 zł600 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:4 480 m²

Na sprzedaż: obiekt magazynowo usługowy ok. 600/650 m + działka 4480 m Hutki (okolice Częstochowy) Na sprzedaż funkcjonalny budynek użytkowy o powierzchni ok. 600 m /650m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa(Kamyk + 12 km)

790 000 zł698,50 m² 1 130,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 333 m²

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie nieruchomość inwestycyjną zlokalizowaną w Częstochowie w dzielnicy Stare Miasto. Zakład produkcyjny - szwalnia o powierzchni 698,5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec

Śródmieście,Radom(Kamyk + 25 km)

960 000 zł300,73 m² 3 192 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:318 m²

Kup bez prowizji! Obiekt zabudowany murowanym budynkiem biurowym piętrowym o powierzchni użytkowej 300,73 m2, przy ul. Czachowskiego w Radomiu. Budynek wyposażony jest w instalacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Podjasnogórska,Częstochowa(Kamyk + 12 km)

4 300 000 zł943 m² 4 559,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 502 m²

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość komercyjną o przeznaczeniu produkcyjno-usługowo-mieszkalnym, położoną w prestiżowej i doskonale skomunikowanej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Wesoła

Zawodzie,Częstochowa(Kamyk + 12 km)

1 800 000 zł868 m² 2 073,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 661 m²

Kancelaria Nieruchomości Kubacki & Broniszewski zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu użytkowo-mieszkalnego w dzielnicy Zawodzie Nieruchomości o powierzchnie 868m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa(Kamyk + 12 km)

299 000 zł206 m² 1 451,46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania poddasze w kamienicy w III Alei nmp w Częstochowie. Super lokalizacja. Poddasze wymaga podniesienia dachu. Na dziś poddasze nieużytkowe. Powierzchnia 206 m2. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Hala

Nowa Wieś(Kamyk + 22 km)

4 200 000 zł2 400 m² 1 750 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 829 m²

Na sprzedaż nieruchomość przemysłowa 12 km od Częstochowy z doskonałym połączeniem z uwagi na sąsiedztwo dk1 Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Nowa Wieś. Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 000 zł22 086 m² 769,72 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do sprzedaży duży, częściowo zabudowany przemysłowy teren inwestycyjny o powierzchni ponad 2,2 Ha , zlokalizowany w północnej części miasta Radom. Do nieruchomości przylega linia.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Stary Wiśnicz

Stary Wiśnicz(Kamyk + 14 km)

41 000 000 zł11 084 m² 3 699,03 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:25 400 m²

Hala Produkcyjno-Usługowa w Starym Wiśniczu - Potencjał i Strategiczna Lokalizacja Nieruchomość zlokalizowana jest w Starym Wiśniczu, w bliskim sąsiedztwie Nowego Wiśnicza, co.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Kamyk

Kamyk,śląskie

1 000 000 zł758 m² 1 319,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:926 m²

Sprzedam budynek w trakcie budowy, powierzchnia użytkowa 758 m kw. na działce o pow. 926 m2. Nieruchomość idealnie nadaje się pod wszelkiego rodzaju działalność tj. gabinety lekarskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Huta Stara A(Kamyk + 21 km)

299 000 zł120 m² 2 491,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna - Huta Stara A, gmina Poczesna Oferuję do sprzedaży nieruchomość położoną w miejscowości Huta Stara, gmina Poczesna , która może pełnić funkcję.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij